IC-12E ENCODER SOP20 HOLTEK - HT12E
27,72₺
Vergiler Hariç: 23,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HT12E
- SKU: HT12E
Ürün Detayları
| Kategori | Enkoder Entegreleri |
| Üretici Firma | HOLTEK |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP20 |
| Osilatör Frekansı | 3 kHz |
| Besleme Voltajı | 2.4 to 12 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +75 °C |
| Özellikler | CMOS LSIs |