IC-1240 DUAL TONE RINGER DIP8 - LS1240AL-D08-T
12,52₺
Vergiler Hariç: 10,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LS1240AL-D08-T
- SKU: LS1240AL-D08-T
Ürün Detayları
| Kategori | Telekom Entegreleri |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Besleme Voltajı | 26 V |
| Besleme Akımı | 30 mA |
| Devre Sayısı | 1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Electronic Tone Ringer with Built in Bridge Rectifier |