IC-1204 MODULATOR DELTA-SIGMA VQFN32 - ADS1204IRHBR
983,41₺
Vergiler Hariç: 819,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ADS1204IRHBR
- SKU: ADS1204IRHBR
Ürün Detayları
| Kategori | Analogtan Digitale Dönüştürücü Entegreler - ADC |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN32 |
| Giriş Tipi | Differential |
| Çözünürlük | 16 bits |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Arayüz | Parallel |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Four 1 Bit, 10MHz, 2nd Order Delta Sigma Modulators |