IC-1176 DG ISO 2.5KV 3CH RS422 16-SOIC
417,44₺
Vergiler Hariç: 347,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISO1176DWR
- SKU: ISO1176DWR
Ürün Detayları
| Kategori | Digital Izolatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Sinyal Hızı | 40 Mbps |
| Besleme Voltajı | 3.15 to 5.5 V, 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 7 mA, 15 mA |
| Kanal Sayısı | 3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C to 85 °C |
| Özellikler | Isolated RS-485 Profibus Transceiver |