IC-116UA/2K5 4 TO 20MA TRANSMITTER 8-SOIC - XTR116UA/2K5
158,05₺
Vergiler Hariç: 131,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: XTR116UA/2K5
- SKU: XTR116UA/2K5
Urun Detaylari
| Kategori | Sensör ve Transdüser Arayüzleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Current Transmitter |
| Besleme Voltajı | N/A |
| Besleme Akımı | 20 mA |
| Arayüz | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 4-20mA Current Loop Transmitters |