IC-115 ASK TRANSMITTER 300-450MHz SOT23-6 - SYN115
16,35₺
Vergiler Hariç: 13,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SYN115
- SKU: SYN115
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | SYNOXO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 12.5 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | N/A |
| Veri Hızı | 10 Kbps |
| Protokol | ASK |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 300-450 MHz ASK Transmitter |