IC-1050DUBR ISOLATED CAN TRANSCEIVER SOP8 SMD TI
96,90₺
Vergiler Hariç: 80,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISO1050DUBR
- SKU: ISO1050DUBR
Urun Detaylari
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 73 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 1 Mbps |
| Protokol | CANbus |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Isolated CAN Transceivers |