IC-1042T CAN TRANSEIVER HS SO8 NXP - TJA1042T,118
44,36₺
Vergiler Hariç: 36,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TJA1042T,118
- SKU: TJA1042T,118
Urun Detaylari
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 45 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 1 Mbps |
| Protokol | CANbus |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Speed CAN Transceiver with Standby Mode |
Etiketler:
IC-1042T CAN TRANSEIVER HS SO8 NXP - TJA1042T
, 118
, TJA1042T
, 118
, Interface Entegreleri