IC-1007 COMPATIBLE DRIVER/ RECEIVER SOP16A
263,47₺
Vergiler Hariç: 219,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MM1007XF
- SKU: MM1007XF
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | MITSUMI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP16A |
| Fonksiyon | Driver, Receiver |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 75 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | N/A |
| Protokol | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | HBS Compatible Drivers And Receivers |