IC-85RS256 FRAM 256KBIT 33MHZ 8SOP - MB85RS256BPNF-G-JNERE1
125,11₺
Vergiler Hariç: 104,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MB85RS256BPNF-G-JNERE1
- SKU: MB85RS256BPNF-G-JNERE1
Urun Detaylari
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | FUJITSU(FCL) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Bellek Türü | FRAM |
| Bellek Boyutu | 256 Kbit |
| Bellek Düzeni | N/A |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 3.6 V |
| Frekans | 33 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 256K (32K x 8) Bit SPI |