TRANCEIVER DATA INFRARED MODULE 115.2KB 1.9MM 2.4V - TFBS4711-TR1
234,85₺
Vergiler Hariç: 195,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TFBS4711-TR1
- SKU: TFBS4711-TR1
Ürün Detayları
| Kategori | IR Modülleri |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Boşta Akım | 75 uA |
| Mesafe (Düşük Güç/Typ Uzak Kontrol) | 1 m |
| Veri Hızı | 115.2 Kbps |
| Frekans | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | SIR, 115.2 kbps, Serial Infrared Transceiver |