CAP.EL.22uF 35V 5x11 2.5MM 105C THT - JRG1V220M02500500110000A
0,52₺
Vergiler Hariç: 0,43₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: JRG1V220M02500500110000A
- SKU: JRG1V220M02500500110000A
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | JB CAPACITORS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | JRG |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 22 uF |
| Voltaj Değeri | 35 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 2.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 10000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 13 mm |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.22uF 35V 5x11 2.5MM 105C THT - JRG1V220M02500500110000A
, JRG1V220M02500500110000A
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.