FAN 92x92x25MM 12V 0.31A 3.72W 3200RPM - JF0925S1S--R
256,58₺
Vergiler Hariç: 213,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: JF0925S1S--R
- SKU: JF0925S1S--R
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | JAMICON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 92x92x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.31 A |
| Nominal Güç | 3.72 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3200 RPM |
| Hava Akışı | 60.75 CFM |
| Ses Seviyesi | 38.9 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |