FAN 60x60x25MM 12V 0.23A 2.4W 4500RPM - JF0625S1H--R
233,85₺
Vergiler Hariç: 194,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: JF0625S1H--R
- SKU: JF0625S1H--R
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | JAMICON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 60x60x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.2 A |
| Nominal Güç | 2.4 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4500 RPM |
| Hava Akışı | 21.56 CFM |
| Ses Seviyesi | 34.5 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |