CAP.EL.270uF 250V 22x30 105C SNAP-IN - HPW271M2EN30VUNQ50
34,69₺
Vergiler Hariç: 28,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HPW271M2EN30VUNQ50
- SKU: HPW271M2EN30VUNQ50
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | JAMICON |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | HP |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Snap-IN (2Pin) |
| Kapasitans | 270 uF |
| Voltaj Değeri | 250 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 22 mm |
| Uzunluk | 30 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |