HEAT SHRINK 18mm BLACK (MAKARON) 2:1 W/O UL - L-KLS8-01140-HT-18
33,58₺
Vergiler Hariç: 27,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-01140-HT-18
- SKU: L-KLS8-01140-HT-18
Ürün Detayları
| Kategori | Isı ile Daralan Makaronlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Materyal | Polyolefin |
| Daralma Oranı | 2:1 |
| Daraltılmamış (İlk Haldeki) İç Çap | 18 mm |
| Tam Daralma Sonrası İç Çap | 9 mm |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| UL Bilgisi | Without UL |
Etiketler:
HEAT SHRINK 18mm BLACK (MAKARON) 2:1 W/O UL - L-KLS8-01140-HT-18
, L-KLS8-01140-HT-18
, İzolasyon Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.