TRIAC DIS.88A 1200V ISOLATED ISO247 THT - CLA80MT1200NHR
429,27₺
Vergiler Hariç: 357,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CLA80MT1200NHR
- SKU: CLA80MT1200NHR
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISO247 |
| Özellikler | High Efficiency |
| İletim Akımı (ITrms) | 88 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 125 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 70 mA |
| Kesim Voltajı | 1200 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.7 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |