THYRISTOR MOD.SINGLE 1100A 1600V COMPACK CHASSIS - MCMA1400E1600CD
15.824,21₺
Vergiler Hariç: 13.186,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCMA1400E1600CD
- SKU: MCMA1400E1600CD
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | ComPack |
| İletim Akımı (ITav) | 1100 A |
| RMS İletim (ITrms) | 1700 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 600 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 2 V |
| İletim Düşümü | 1.16 V |
| Güç Tüketimi | 3.8 kW |
| Trr | N/A |
| Tq | 350 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |