THYRISTOR MOD.DUAL 65A 1600V TO240AA CHASSIS - MCMA65P1600TA
2.369,82₺
Vergiler Hariç: 1.974,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCMA65P1600TA
- SKU: MCMA65P1600TA
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | TO240AA |
| İletim Akımı (ITav) | 65 A (2x65 A) |
| RMS İletim (ITrms) | 105 A (2x105 A) |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.5 V |
| İletim Düşümü | 1.2 V |
| Güç Tüketimi | 230 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |