THYRISTOR MOD.DUAL 50A 1600V ISOPLUS i4-PAC THT - CMA50P1600FC
547,96₺
Vergiler Hariç: 456,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CMA50P1600FC
- SKU: CMA50P1600FC
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS i4-PAC |
| İletim Akımı (ITav) | 50 A (2x50 A) |
| RMS İletim (ITrms) | 79 A (2x79 A) |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 90 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 100 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.4 V |
| İletim Düşümü | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | 170 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |