THYRISTOR MOD.DUAL 116A 1800V TO240AA CHASSIS - MCC95-18IO1B
1.391,62₺
Vergiler Hariç: 1.159,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCC95-18IO1B
- SKU: MCC95-18IO1B
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | TO240AA |
| İletim Akımı (ITav) | 116 A (2x116 A) |
| RMS İletim (ITrms) | 180 A (2x182 A) |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1800 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 2.5 V |
| İletim Düşümü | 1.29 V |
| Güç Tüketimi | 455 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 185 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |