THYRISTOR MOD.3PH 180A 1600V E2PACK CHASSIS - VVZB170-16IOXT
7.859,91₺
Vergiler Hariç: 6.549,93₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VVZB170-16IOXT
- SKU: VVZB170-16IOXT
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Diyot Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Half Controlled Single Phase Rectifier Bridge |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | E2-Pack |
| İletim Akımı (ITav) | 180 A |
| RMS İletim (ITrms) | N/A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.5 V |
| İletim Düşümü | 1.27 V |
| Güç Tüketimi | 250 W |
| Trr | 300 ns |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Three PH |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |