THYRISTOR DIS.SINGLE 40A 1200V ISO247-3 THT - CLA40E1200HR
191,73₺
Vergiler Hariç: 159,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CLA40E1200HR
- SKU: CLA40E1200HR
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| İletim Akımı (ITav) | 40 A |
| RMS İletim (ITrms) | 63 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 95 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 125 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.5 V |
| İletim Düşümü | 1.25 V |
| Güç Tüketimi | 155 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 200 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |