THYRISTOR DIS.SINGLE 30A 1200V TO263(D2PAK) SMT - CLA30E1200PC-TRL
172,78₺
Vergiler Hariç: 143,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CLA30E1200PC-TRL
- SKU: CLA30E1200PC-TRL
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263 (D2PAK) |
| İletim Akımı (ITav) | 30 A |
| RMS İletim (ITrms) | 47 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 115 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 60 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.3 V |
| İletim Düşümü | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | 250 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |