THYRISTOR DIS.SINGLE 23A 1600V TO220FP THT - CMA30E1600PN
92,11₺
Vergiler Hariç: 76,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CMA30E1600PN
- SKU: CMA30E1600PN
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Standard SCRs |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220FP |
| İletim Akımı (ITav) | 23 A |
| RMS İletim (ITrms) | 36 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 40 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 80 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.3 V |
| İletim Düşümü | 1.42 V |
| Güç Tüketimi | 50 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |