THYRISTOR DIS.SINGLE 20A 800V TO263(D2PAK) SMT - CS19-08HO1S-TUB
103,08₺
Vergiler Hariç: 85,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CS19-08HO1S-TUB
- SKU: CS19-08HO1S-TUB
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor High Efficiency |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263 (D2PAK) |
| İletim Akımı (ITav) | 20 A |
| RMS İletim (ITrms) | 31 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 110 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 50 mA |
| Voltaj (VRRM) | 800 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.5 V |
| İletim Düşümü | 1.32 V |
| Güç Tüketimi | 170 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |