THYRISTOR DIS.SINGLE 16A 1200V TO-220FP THT - CS22-12IO1M
196,79₺
Vergiler Hariç: 163,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CS22-12IO1M
- SKU: CS22-12IO1M
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220FP |
| İletim Akımı (ITav) | 16 A |
| RMS İletim (ITrms) | 25 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 60 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.3 V |
| İletim Düşümü | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | 50 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |