THYRISTOR DIS.SINGLE 100A 1200V TO247-3 THT - CLA100E1200HB
225,57₺
Vergiler Hariç: 187,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CLA100E1200HB
- SKU: CLA100E1200HB
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| İletim Akımı (ITav) | 100 A |
| RMS İletim (ITrms) | 160 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 105 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 100 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.5 V |
| İletim Düşümü | 1.37 V |
| Güç Tüketimi | 220 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |