THYRISTOR DIODE MODULE 2x320A 1200V Y2-DCB 85°C - MCD310-12IO1
5.467,57₺
Vergiler Hariç: 4.556,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCD310-12IO1
- SKU: MCD310-12IO1
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Diyot Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Y2-DCB |
| İletim Akımı (ITav) | 320 A (2x320 A) |
| RMS İletim (ITrms) | 500 A (2x500 A) |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 2 V |
| İletim Düşümü | 1.32 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 200 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |