DIODE STAND. SINGLE 400A 1500V CHASSIS STUD - W0628RA150-(SW15PHR400S)
5.216,80₺
Vergiler Hariç: 4.347,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: W0628RA150-(SW15PHR400S)
- SKU: W0628RA150-(SW15PHR400S)
Urun Detaylari
| Kategori | Stud Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS WESTCODE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis & Stud |
| Kılıf / Kasa | STUD |
| Polarite | Anode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 400 A |
| Voltaj (VRRM) | 1500 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Metal |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +180 °C |
Etiketler:
DIODE STAND. SINGLE 400A 1500V CHASSIS STUD - W0628RA150-(SW15PHR400S)
, W0628RA150-(SW15PHR400S)
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.