DIODE SOFT RECOVERY SINGLE 1495A 2500V CHASSIS DIS - M1494NC250
16.433,12₺
Vergiler Hariç: 13.694,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: M1494NC250
- SKU: M1494NC250
Urun Detaylari
| Kategori | Disk Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS WESTCODE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Soft Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1494 A |
| Voltaj (VRRM) | 2500 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 3.9 us |
| Kılıf / Kasa Materyali | Ceramic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE SOFT RECOVERY SINGLE 1495A 2500V CHASSIS DIS - M1494NC250
, M1494NC250
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.