DIODE FAST RECOVERY Single 914A 2500V CHASSIS DISC - M0914LC250
13.513,61₺
Vergiler Hariç: 11.261,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: M0914LC250
- SKU: M0914LC250
Ürün Detayları
| Kategori | Disk Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS WESTCODE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 914 A |
| Voltaj (VRRM) | 2500 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 3.2 us |
| Kılıf / Kasa Materyali | Ceramic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY Single 914A 2500V CHASSIS DISC - M0914LC250
, M0914LC250
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.