IC-42S32 DRAM 128M PARALLEL 86TSOP II - IS42S32400F-6TL
202,25₺
Vergiler Hariç: 168,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IS42S32400F-6TL
- SKU: IS42S32400F-6TL
Ürün Detayları
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | ISSI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOP86 |
| Bellek Türü | DRAM |
| Bellek Boyutu | 128 Mbit |
| Bellek Düzeni | 4 M x 32 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Frekans | 166 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | Parallel |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 4M x 32 128Mb Synchronous DRAM |
Etiketler:
IC-42S32 DRAM 128M PARALLEL 86TSOP II - IS42S32400F-6TL
, IS42S32400F-6TL
, Hafıza Entegreleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.