MOSFET DIS.64A 55V N-CH TO220 HEXFET THT - IRFZ48NPBF
33,71₺
Vergiler Hariç: 28,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFZ48NPBF
- SKU: IRFZ48NPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 64 A |
| Voltaj | 55 V |
| Rds On | 14 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 130 W |
| Trr | 100 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.