MOSFET DIS.4.1A 800V N-CH TO220 POWER THT - IRFBE30PBF
70,86₺
Vergiler Hariç: 59,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFBE30PBF
- SKU: IRFBE30PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 4.1 A |
| Voltaj | 800 V |
| Rds On | 3 Ohms |
| Güç Tüketimi | 125 W |
| Trr | 720 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.