MOSFET DIS.17A 100V N-CH D2PAK HEXFET THT - IRL530NSTRLPBF
26,79₺
Vergiler Hariç: 22,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRL530NSTRLPBF
- SKU: IRL530NSTRLPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 17 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 100 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 79 W |
| Trr | 140 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.