MOSFET DIS.1.1A 50V P-CH HEXDIP4 F.SWITCH THT - IRFD9010
42,67₺
Vergiler Hariç: 35,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRFD9010
- SKU: IRFD9010
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | HEXDIP4 |
| Teknoloji | Fast Switching |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 1.1 A |
| Voltaj | 50 V |
| Rds On | 500 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1 W |
| Trr | 71 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.