IC-2130 3PH BRIDGE DRIVER DIP28 IR - IR2130PBF
701,75₺
Vergiler Hariç: 584,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IR2130PBF
- SKU: IR2130PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP28 |
| Besleme Voltajı | 10 to 20 V |
| Çıkış Akımı | 200 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 675 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 3 Phase Bridge Driver For Mosfet and IGBT's |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.