IC-2106 HIGH-LOW DIP8 MOSFET DRIVERS - IR2106PBF
107,26₺
Vergiler Hariç: 89,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IR2106PBF
- SKU: IR2106PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Besleme Voltajı | 10 to 20 V |
| Çıkış Akımı | 200 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 220 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High and Low Side IGBT and Mosfet Driver |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.