Industrial RS-232 to Fiber Converter MM -20/+70°C - KSC-200-C
24.063,59₺
Vergiler Hariç: 20.052,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KSC-200-C
- SKU: KSC-200-C
Ürün Detayları
| Kategori | Siviçler ve Konvertörler |
| Üretici Firma | KTI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Siviç Tipi | Converter |
| Özellikler | Industrial Optically Isolated Serial RS-232 to Fiber Converter |
| Montaj Tipi | DIN-Rail, Wall, Panel Mounting (Optional) |
| Uzunluk | 28 mm |
| Genişlik | 82 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
Industrial RS-232 to Fiber Converter MM -20/+70°C - KSC-200-C
, KSC-200-C
, Endüstriyel Siviçler ve Konvertörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.