INDUCTOR FIXED (1608) 0603 100NH SMD - KWL1608CR10STF
7,37₺
Vergiler Hariç: 6,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KWL1608CR10STF
- SKU: KWL1608CR10STF
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | GALAXY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KWL |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| İndüktans | 100 nH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±5 % |
| Akım Değeri | 470 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 540 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Multilayer |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.