INDUCTOR COİL SHOCK 0.23 MH1MR 180A (3 LİNE) - LF-TR802000-003R
3.083,47₺
Vergiler Hariç: 2.569,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LF-TR802000-003R
- SKU: LF-TR802000-003R
Ürün Detayları
| Kategori | Ortak Mod Bobinler |
| Üretici Firma | IKP |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| Pin Aralığı | N/A |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
| Filtre Tipi | Power Line Filter |
| Number of Lines | 3 |
| İndüktans | 230 uH |
| Empedans | N/A |
| Akım | 180 A |
| Tolerans | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 1 m Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 120 mm |
| Uzunluk | 55 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
INDUCTOR COİL SHOCK 0.23 MH1MR 180A (3 LİNE) - LF-TR802000-003R
, LF-TR802000-003R
, İndüktörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.