IGBT MODULE 20A 600V SIX PACK IR - CPV364M4KPBF
3.345,03₺
Vergiler Hariç: 2.787,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CPV364M4KPBF
- SKU: CPV364M4KPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Modül IGBTler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | COMB13P |
| Teknoloji | SIP Module |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 24 A |
| Akım (Ic) | 13 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 100 °C |
| Voltaj | 600 V |
| VCE Sat | 1.8 V |
| Güç Tüketimi | 63 W |
| Konfigürasyon | Six |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.