IGBT IPM MOD.3PH D.BRID.THREE 20A 600V SPMCC-027 - FSBB20CH60C
1.410,80₺
Vergiler Hariç: 1.175,67₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FSBB20CH60C
- SKU: FSBB20CH60C
Ürün Detayları
| Kategori | Modül IPM IGBTler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SPMCC-027 |
| Teknoloji | Motion SPM |
| Diyot | With 3PH Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 20 A |
| Akım (Ic) | 20 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj | 600 V |
| VCE Sat | 2 V |
| Güç Tüketimi | 62 W |
| Konfigürasyon | Six |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.