IGBT DIS.SINGLE 25A 1000V H.SPEED TO3(TO204AE) - IXGM25N100A
295,26₺
Vergiler Hariç: 246,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXGM25N100A
- SKU: IXGM25N100A
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO3 (TO204AE) |
| Teknoloji | High Speed |
| Diyot | Without Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 50 A |
| Akım (Ic) | 25 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 90 °C |
| Voltaj | 1000 V |
| VCE Sat | 4 V |
| Güç Tüketimi | 200 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.