IGBT DIS.SINGLE 16A 600V FAST TO220AB - IRGBC30M
163,38₺
Vergiler Hariç: 136,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRGBC30M
- SKU: IRGBC30M
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | Fast |
| Diyot | Without Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 26 A |
| Akım (Ic) | 16 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 100 °C |
| Voltaj | 600 V |
| VCE Sat | 2.9 V |
| Güç Tüketimi | 100 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.