IGBT DIS.DIODE SINGLE 30A 600V H.FAST TO247-3 - IXGH30N60BD1
940,10₺
Vergiler Hariç: 783,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXGH30N60BD1
- SKU: IXGH30N60BD1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | HiPer Fast |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 60 A |
| Akım (Ic) | 30 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 90 °C |
| Voltaj | 600 V |
| VCE Sat | 1.8 V |
| Güç Tüketimi | 200 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.