IGBT DIS.DIODE SINGLE 25A 1200V S SERIES TO247-3 - IXSH25N120AU1
1.121,98₺
Vergiler Hariç: 934,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXSH25N120AU1
- SKU: IXSH25N120AU1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | S Series |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 50 A |
| Akım (Ic) | 25 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 90 °C |
| Voltaj | 1200 V |
| VCE Sat | 4 V |
| Güç Tüketimi | 200 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
Etiketler:
IGBT DIS.DIODE SINGLE 25A 1200V S SERIES TO247-3 - IXSH25N120AU1
, IXSH25N120AU1
, IGBTler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.