IGBT DIS.DIODE SINGLE 24A 3000V BIMOSFET ISOPLUSI4 - IXBF42N300
7.397,81₺
Vergiler Hariç: 6.164,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXBF42N300
- SKU: IXBF42N300
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUSI4-PAC |
| Teknoloji | BiMOSFET |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 60 A |
| Akım (Ic) | 24 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 110 °C |
| Voltaj | 3000 V |
| VCE Sat | 3 V |
| Güç Tüketimi | 240 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.