IGBT DIS.DIODE SINGLE 17A 430V ECOSPARK TO263 - ISL9V3040S3ST
78,47₺
Vergiler Hariç: 65,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISL9V3040S3ST
- SKU: ISL9V3040S3ST
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263 (D2PAK) |
| Teknoloji | ECOSPARK |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 21 A |
| Akım (Ic) | 17 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 110 °C |
| Voltaj | 430 V |
| VCE Sat | 1.58 V |
| Güç Tüketimi | 150 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 175 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +175 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.